Přátelské utkání dětí ve florbale se Sivicemi

21.03.2024 08:26
18.3. se konalo dvojutkání našich dětských florbalových oddílů proti Sivicím. Hrálo se opět v Sivicích.  Nejprve nastoupila přípravka a po statečném výkonu nakonec prohrála 3:5.
Následovalo utkání mladších žáků. Jedním slovem: skvělé. Napínavé do poslední vteřiny. Kdo z rodičů přišel, určitě nelitoval. Nasazení a atmosféra jako na extralize.  I když i my jsme nakonec prohráli 6:7, tak utkání bylo naprosto vyrovnané. Většinu času jsme dokonce vedli. V závěrečné třetině pak prohrávali už 4:7. Ale náš finiš v posledních pěti minutách byl skvělý a jenom kousek štěstí nás dělilo od remízy. Ale vše jsme si vynahradili v závěrečných nájezdech. Ty jsme po opravdu srdnatém výkonu všech a vynikajícím výkonu našeho brankáře Denise Bego vyhráli 5:4. Takže odjíždíme spokojeni. V příští sezóně se určitě do Sivic vrátíme.